Запомнить меня
Співпраця Забули пароль?

High5

Британський виробник спортивного харчування.

High5 - це понад 25 років досвіду. Компанія була створена у 1994 році, двома британськими тріатлетами, і завжди створювала ефективне харчування для спортсменів.

 

High5 - це неперевершений смак. High5 створює дійсно смачну продукцію, що не тільки забезпечує енергією, захищає від зневоднення та відновлює сили, але й приносить задоволення! У харчовому складі High5 ви не побачите зайвих наповнювачів або штучних ароматизаторів — це йде всупереч ідеям High5. Ми використовуємо лише натуральні ароматизатори.

 

High5 - це наукова база. Якщо ви вирішили витратити свої важко зароблені грошові кошти - переконайтеся, що вкладаєте гроші в те, що справді працює. High5 використовує науковий підхід для створення харчування, випробовує, вивчає та підлаштовує асортимент харчування під найскладніші спортивні виклики!

 

High5 - протестовано професіоналами. High5 співпрацює з німецькою професійною велосипедною командою BORA-Hansgrohe, що перевіряє продукцію у бойових умовах — на тренуваннях, та змаганнях. Серйозний практичний підхід, жорсткі тести у лабораторіях та відгуки від професійних спортсменів світового рівня, гарантують, що ви можете покластися на продукцію High5, яка покращить вашу ефективність та дозволить насолоджуватися спортом ще більше!

Бананово-вівсяний батончик з сушеними фруктами.
Ягідно-вівсяний батончик.
Фруктово-вівсяний батончик з йогуртовим покриттям.
Фруктово-злаковий батончик з карамельним смаком та шоколадним покриттям.
Кокосово-вівсяний батончик з сушеними фруктами.
Арахісовий батончик з сушеними фруктами.
Гель з яблучним смаком.
Гель зі смаком банану.
Гель зі смаком лісових ягід.
< НАЗАД12345678